Ufaklıktan beri birlikte büyüdüğüm yakın arkadaşımla aramızdan su sızmıyor. Haftanın 2-3 günü mutlaka görüşüyoruz. Geçtiğimiz sene kendisine manita yaptı fakat durum pek değişmedi. Eskisi kadar olmasada genede sık sık görüşüyoruz. Bugünde beni evine çağırdı gel otururuz dedi. Gittiğimde kız arkadaşıda vardı, sanıyorum manitası bazı günler burada kalıyor. Hep beraber otururken kankam işiyle alakalı laptoptan bir şeyler bakıyordu odaklanmıştı. Bu sırada karşımda oturan kız arkadaşının kaşı gözü durmadığını fark ettim.

Bana bakıp duruyor bunun derdi ne acaba dedim. Az sonra ayağını benim bacak arama koydu. Herhalde ağrıdı ondan uzattı dedim ama niyeti farklıymış. Güzel ayaklarıyla sikime dokunmaya başladı. Bana kaş göz yapıp açsana diyor. Bende yarağı masanın altından çıkardım karı ayaklarıyla sıvazlamaya başladı.

Bir gözüde benim kankamda ona bakıyor yakalanmayalım diye. Sonra baktık ki arkadaşımın bir bok gördüğü yok deli gibi laptopa bakıyor. Kız dinlerinin üzerine çöküp sikimi ağzına aldı. Sonradan öğrendik ki kankam herşeyi fark etmiş. Sevgilisini bana siktirmeyi kabul etti, karşıma oturup izlemeye başladı. Bende bunun hatuna çatır çatır kaydım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.