Genç adam, uzun süredir yaşadığı boşalma sorunu nedeniyle artık dayanamaz hale gelmişti. Çıktığı bütün kızlara karşı küçük düşmektedir. Erken boşalma problemi yüzünden manitaları onunla dalga geçmektedir. İnternetten gördüğü her geciktirici kremi denemiştir fakat fayda etmemiştir. Her şeyi denemiş olsa da kuşu bir türlü ötmüyordu, kendini iyi hissetmiyordu. Sonunda, internetten araştırarak bulduğu bir doktor hanımefendiye randevu aldı. Gitmeden öncede kara kara düşünüyordu, keşke bu tavsiye edilen doktor erkek olsaydı. Olgun bir kadına karşı sikini nasıl açacaktı ve erkenden attırdığını itiraf edecekti. Randevu günü geldiğinde hastaneye gitti ve doktorun odasına doğru yürümeye başladı. Heyecandan kalbi hızla çarpıyordu. Ancak, içeriye girdiğinde gördüğü manzara onu daha da şaşırttı. Karşısında, en yakın arkadaşının annesi duruyordu. Bu durum karşısında genç adam çok utanmıştı.

Doktor hanımefendinin arkadaşının annesi olduğunu bilmesi, onu oldukça zorlamıştı. Çünkü yaşadığı rahatsızlık mahrem bir bölgedeydi. Muayene sırasında ise işler daha da kötüleşti. Kendisine dokunan kadın doktorun elleriyle vücudunu hissettiği anda penisi kalkmaya başlamıştı. Genç adam, ne yapacağını bilemez haldeydi. Doktor hanımefendiye nasıl bakacağını ve bu utanç verici durumdan nasıl kurtulacağını düşünüyordu. Ancak, doktor hanımefendi oldukça profesyonel bir tavırla davrandı ve genç adamı rahatlattı. Bunun çok normal olduğunu söyledi ve soyunmasını istedi. Tedaviye devam edebilmesi için genç adamın sikini görmek zorundaydı.

Kıyafetlerini çıkaran delikanlı en son ayağında donunu bıraktı. Çıkarmak istemiyordu çünkü çok utanıyordu. Milf doktor ona rahat olmasını söyledi ve “Çıkar hadi şu ufaklığa göz atalım” dedi güldü. Genç adam donu indirdiğinde arkadaşının annesine bakan koca yarrak vardı. Kadın eline alıp incelediğinde damarları çok hoşuna gitti. Olgun doktor “Neden klasik tedavi yöntemlerini bir kenarıya bırakıp değişik bir şey denemiyoruz?” dedi. Damarlı siki ağzına alıp kendi boşaltmaya kalktı. İşler yolundan çıkalı çok olmuştu, kendiside soyundu ve oğlunun arkadaşından kendini sikmesini istedi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.