Bugün hava çok sıcak, sahilde takılalım diye kankamı çağırmak için evlerine geldim. Güzel olgun annesi havuz başında bikiniyle güneşleniyordu. Ona teyze diye hitap ediyorum, selam verdim ve oğlunun nerede olduğunu sordum. Kadın hemen seninle değil miydi diye cevap verdi. Sanıyorum kankam anasına yalan söylemiş ve gene takıldığı orospunun yanına gitmiş. Kadına karşı ayıp olmasın diye bir takım şeyler saçlamadım ve arkadaşımın götünü kurtarmaya çalıştım. Tam gidecektim ki teyze benden yardım istedi. Hava çok sıcak olduğu için yanmak istemiyormuş, sırtına güneş kremi sürmemi istedi ve sırtını döndü.

Kankamın annesi bikiniyle yüzüstü yatıyordu ve mükemmel götü vardı. Milf kadın sevgim tavan yaptı fakat kendime hakim olmaya çalıştım. Dediği şekilde güneş kremini sıktım ve sırtına sürdüm. “-Teyzeciğim kalçalarınıza krem sıktım fakat dokunmadım kendiniz sürersiniz ben gideyim” dedim. Sanki daha önce hiç göt ellemedin delikanlı dedi ve kalçalarına da sürmemi istedi. O razı olduktan sonra benim için sıkıntı yok sürmeye devam ettim.

Tabi kadının götüne dokunduğumda biraz tahrik oldum yalan yok. Gene bittiyse ben gideyim dediğim sırada bekle dedi ve önünü döndü, bikinisinin üstünü çıkartıp memelerimede sürer misin dedi. Hayır bunu yapamam kankamın annesisin dedim fakat ısrara devam etti. Bende kadının göğüslerine kadar sürdüm ve yeter ben gidiyorum dedim. Ayağa kalktığım an yarağımın taş gibi olduğunu gördü. Sikimi tutup “-Nereye gidiyorsun? Bana mı kaldırdın?” dedi ve güldü. Kankamın anasını sikeceğim aklımın ucundan geçmezdi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.