Ev hanımı olan arzulu mature evdeki işlerini yapmaktadır. Bulaşıkları yıkadığı sırada kapı çalar ve ellerini kurulayarak kapıya yönelir. Kapıyı açtığında oğlunun en yakın arkadaşını görür. Bu elemanın kız arkadaşından ayrıldığını ve çok üzüldüğünü bilir. Hatta çocuğun depresyon hallerini bile fark eder. Oğlu ile görüşmeye gelen bu çocuğu içeriye davet eder. Olan bitenin bir miktarını bildiği için ona yardımcı olmak ister.

İçeriye giren eleman kankasına çok kızar. Çünkü bu olanları kimseye anlatmaması için onu defalarca uyarmış. Terbiyesizlik olmasın diye bu kadına da kız arkadaşım beni aldattı ve terk etti diye anlatmaya başlar. Kadın içgüdüleri ile bu elemanı mutlu etmek ister çünkü onu da evladı gibi görmektedir.

Hemen akşam için pişirdiği yemekleri dolaptan çıkartarak ona verir. Yemekler her zaman bir insanı kolayca mutlu edebileceğini düşünmekte olan kadın yanına içecek bir şeylerde getirir. Bunların pek işe yaramadığını gördüğünde ona nasihat vermeye çalışır. Her şeyi eline yüzüne bulaştırdıktan sonra bedeninin çözüm olabileceğini düşünür ve dudaklarına yapışır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.