En yakın arkadaşım Johnny ile akşam partiye gitmiştik. Parti o kadar güzeldi ki kafam bir milyon olmuştu araba ve evime gidemeyecek kadar kötüydüm. Neyse ki Jhonny “-Bizde kalabilirsin kanka” dedi.
Kankam parti sonrası beni evine yerleştirdi sonrasında kız arkadaşında kalmaya gitti. Sabah kalktım mutfaktan leziz kokular geliyordu. Jhonny’nin annesinin krep yaptığını gördüm evde olduğumu bilmiyordu. Masaya oturdum arkasını dönüp beni görünce şaşırdı, durumu anlattım annesi “-Burda kalmakla çok iyi yapmışsın evladım bende araba kullanmanı istemezdim” dedi. Ev işlerini halletmeye gitti. Hazır Jhonny yokken ona her zaman birbirimize yaptığımız şakalardan yapmaya karar verdim. Telefonu açıp ona video çekmeye başladım. Videoda kankama annesini nasıl siktiğimden bahsettim, bu sırada arkadaşımın yaşlı anası beni dinliyormuş.

Yanıma gelip “-Kimi öyle çatır çutur sikiyorsun delikanlı” dedi. Ne diyeceğimi bilemedim başka arkadaşının annesinden bahsettiğimi söyledim ama tabi ki yemedi. Annesi bana “-Oğlumda mı sana böyle şakalar yapıyor” dedi. Bende “-Evet her zaman yapıyor bende böyle bi ana denk gelmişken intikam almak istedim” dedim. Olgun annesi “-Cidden intikam istiyor musun istiyorsan o söylediklerini gerçekleştirelim sende intikam almış olursun” dedi. Kelimeler boğazıma düğümlendi kankamın anası memelerini açtı. Bende yapacak bir şey yok deyip karının memelerini yalamaya başladım. Sonrasında Jhonny’nin anası yarrağımı içine almak istedi. Bende onu kırmayıp bir güzel siktim. Jhonny’nin anasına kaydıktan sonra daha da annesine küfür etmedim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.