Üniversitede hayatında yakın arkadaşımla birlikte ev tuttuk ve birlikte kalıyoruz. Kirayı ortak ödeyince ikimizede büyük kolaylık oluyor. Zaman içerisinde bu tatlı mı tatlı bir manita yaptı. İlişkileri ilerledikçe kız arkadaşını bizim evimize getirmeye başladı. Odalarına çekilip takılsalarda ister istemez sesleri kulağıma geliyor. Ev arkadaşım bunu bir sikiyor anlatamam, kızı çığlık çığlığa bırakıyor. Son dönemler kız haftanın 2-3 günü bizim evde kalmaya başladı. Arkadaşımla birlikte odada yatıyorlar bende ses etmiyorum ne diyeyim. Ufaktan fırsatını bulursam kızın götüne başına bakıyorum ama çaktırmıyorum.

Bir gün kankamın dersi varmış sabah erkenden evden çıktı gitti. Ben kahvaltı yaparken bu kız kalktı geldi. Onada bir şeyler hazırladım biraz sohbet ettik. Eee benim canım sıkıldı hadi dama oynayalım dedi. Olur bana uyar ama ben boş boş oynamam dedim. Hadi yaa neyine oynayacağız dedi. Normalde kız arkadaşlarımla soyunmacasına oynuyorum ama seninle olmaz arkadaşımın manitasısın dedim.

Benim için sorun yok kaybetmeyeceğim için kendime güveniyorum hadi soyunmacasına oynayalım dedi. Hatun beni yenmesine rağmen masanın üstüne çıkıp elbisesini sıyırdı, altında külot bile yok. Bu nasıl bir kaşar böyle dedim ve kafamı amına soktum. Anladım ki kız yollu zaten bana siktirecekmiş bahane arıyormuş.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.