Haftanın bir kaç günü arkadaşımın evine giderek oyun oynayıp zaman geçirirdik. Aslında bazen o evde kalmışlığımda oluyordu. Bunu daha sık yapmak istiyorum çünkü koca götlü annesi tam sikilmelik bir orospu gibi. Geceleri kalkar gizliden onun odasının kenarında dikizlerdim. Göğüsleri füze gibiydi resmen kapının orada asılır öyle yatardım. Yine oyun oynamak için buluşucaktık.

Kankam erken gelmemi istemişti , yemek yiyip sonra oyuna otururuz diye. Tabi ki söz dinlemeyerek erkenden bilgisayarın başına oturmuştuk. Yemek olduğuda annesi bizi çağırdı tek ben acıkmış olmalıyım ki masada sadece ben vardım. Hazırladığı yiyecekler bok gibiydi pis bir koku vardı. Hemen yer gibi yapıp çöpe dökmüştüm. Hepsini yedin mi emin misin ? diye sorduğunda yemin ederek ikna etmeye çalıştım.

Daha sonra fark ettim ki ilgiye ihtiyacı vardı eşinden boşanalı daha bir kaç hafta olmuştu. Tişörtümden çekerek kafamı o bomba gibi göğüslerine soktu. Çok güzel kokuyorlardı. Aletimin kalktığını görmüş ki ağızına aldı. Hemen yatak odasına çıkarak ters yatırıp onu hoplatarak kendinden geçirdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment