Kankamla anlaşıp hafta sonu onun evinde oyun gecesi yapmaya karar verdik. Hafta sonu oldu dizüstü bilgisayarımı çantama koydum ve kankamın evine gittim. Her şey güzel gidiyordu gözümüzü kırpmadan oyun oynuyorduk daha sonra arkadaşımın manitası aramaya başladı ve oyun oynayamaz olduk, bu durum beni sıkmaya başlamıştı “-Kanka sessize al telefonu açma artık gel oyun oynayalım” dedim. Bu lafıma alındı, bana karşı soğuk yapmaya başladı telefon bir daha çaldı kankam odadan çıkmamı söyledi yarım saat sonra gel dedi. Bende hiç birşey demeden odadan çıktım, dostum dediğim adam beni sattı canım
çikolata çekiyordu mutfağa indim bir tane yedim. O sırada en yakın arkadaşımın annesi geldi seslerin yükseldiğini duymuş ne olduğunu soruyordu. Olgun kadınlara karşı sürekli bir ilgim vardı fakat daha önce bu kadar güzel olgun kadın görmemiştim.

Üstünde sütyen bile yoktu memelerini görebiliyordum ama arkadaşımın annesine bu gözle bakmamam gerekiyordu. Olayı anlattım oğluna çok kızdı “-Ben onu bu şekilde büyütmedim sana çok ayıp etmiş” dedi. O saatte yapıcak hiçbirşey olmadığından televizyon izleyecektim fakat arkadaşımın seksi anası beni yanına davet etti. Bende hemen kabul ettim odasına çıktık. Biraz sohbet etmeye başladık kızlarla aramın nasıl olduğunu sordu bende çok iyi olmadığını olgun kadınlardan daha çok hoşlandığımı söyledim. Aramızdaki konuşma beni azdırıyordu arkadaşımın annesi de “-Bende senin gibi yakışıklı gençleri çok seviyorum” dedi. Bunu duyunca daha da azdım sikim kalktı sikimin kalktığını fark etti. Bana “-Olgun kadınları sevdiğine göre senin icabına ben bakarım” dedi. Heyecandan kıpkırmızı oldum, sikimi elleyip yalamaya başladı. Olgun kadın sikme hayalimi en yakın arkadaşımın annesi üzerinde uyguladım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.