Brazzers şirketine sikici olarak başvuru yapmak isteyen arkadaşımızın kamerası yoktur. Bu yüzden hd kalite de profesyonel bir video çekmesi gerekmektedir. Arkadaşını arayarak onun kamerasını kullanmak istiyor ve adamın evine doğru gidiyor. Anahtarı paspasın altında olduğununu öğrendikten sona minnettar kaldığını söylüyor ve içeriye giriyor. Çevreyi biraz inceledikten sonra kamerayı alarak masaya koyuyor.

Kendini kanıtlaması gerektiğini düşünüyor bu yüzden gergin bir şekilde video çekerek kontrol ediyor. Olmadığını düşünüyor ve bir kaç kadeh içki içerse rahatlayıp daha güzel video içeriği çıkartabileceğini düşünüyor. Mutfağa gittiğinde kapı açılıyor ve ev sahibi olan kankasının ateşli sarışın karısı eve geliyor.

Kadın kamerayı görünce kocasının biraz cilveleşmek istediğini düşünerek koltuğa geçiyor ve sanki kendisini izliyormuş gibi üzerindeki kırmızı elbiseyi çıkartıyor. Altına giymiş olduğu iç çamaşırları ise elbisesi ile uyumlu renkte. Belinin sağ kısmında dövmeleri olan kızımız kameranın karşısında seksi hareketler yaparak kendini okşadığı sırada içeriye alkol almaya giden adam geri dönüyor.

Ağzı açık bir şekilde kadının amına bakarken, hatun “gel de amımı sik bebeğim” deyince iyice şoka giriyor. Arkasına yanaşıyor ve kendisini henüz görmeyen kızın vajinasını yalıyor. Ayağa kalkıp pantolonunu sıyırdığında taş gibi olan sikini yakın arkadaşı olan adamın karısına sokmaya başlıyor. Kadın evli olduğu adamın sikinin bu kadar büyük olmadığını fark ettiğinde arkasını dönüyor ve bu kişinin kocası olmadığını fark ediyor.

Ama bu denli büyük bir dalga karşısında kendisini tutamayarak dölleri yüzüne alana kadar ilişkiye girerler. Üzerlerini giyindikleri sırada kamerasını kullandığı arkadaşı gelir ve kamerada ki kayıtları izlemek ister. Ne kadar izlememesi için çabalasa da adam karısıyla sikiştiğini öğrenir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.