Sevgililer Günü’nde karım ve ben bir kafede oturup dondurma yiyorduk. Masamızın yanında oturan kaslı yabancı adam gözüme çarptı. Karım da onu fark etmiş olacak ki, “Şu adamı görüyor musun? Çok yakışıklı değil mi?” diye sordu. Evet, gerçekten de kaslı adam oldukça yakışıklıydı. Ben de onu dikkatle izlemeye başladım. Karımın söylediği gibi, adamın bicepsleri ve tricepsleri oldukça büyüktü ve spor salonuna sık sık gittiği belliydi. Karımla birlikte kafede vakit geçirmeye devam ederken, bu fırsatı değerlendirmek için karımla birlikte onu masamıza davet ettik ve sohbet etmeye başladık. Sohbet sırasında, kaslı adamın ismini öğrendik ve espriler yaparak samimiyeti ilerlettik.

Hayatı hakkında konuşurken, onunla aynı ilgi alanlarına sahip olduğumuzu fark ettik. Ayrıca, kaslı adamın oldukça sempatik bir kişiliği olduğunu da keşfettik. Birkaç saat boyunca, karım, yabancı herif ve ben birlikte vakit geçirdik. Güzel bir yemek yedik, birkaç içki içtik ve sohbet ettik. Sonrasında onu evimize davet ettik ve günün kalanını bizde geçirelim dedik. Teklifimizi kabul etti ve evimize kadar geldi. Karımla ben bu adamı daha yakından tanımak istiyorduk ve sevgililer gününde yalnız kalmak istemiyorduk. Evde, karım ve kaslı herifle sohbet etmeye devam ettik.

Kaslı vücudu karımı oldukça etkilemişti ve ona dokunmaktan çekinmiyordu. Ben de bu durumdan oldukça zevk almıştım ve üçümüz birlikte tutkulu bir gün geçirdik. Eşim üzerindeki elbiseyi çıkarıp köşeye attı. Kırmızı iç çamaşırlarıyla kendini herifin kucağına attı. Götünü dayadığı an kel kafalı adamın siki kalkmaya başladı. Karıma dokunmasında problem olmadığını söyledim, sen sik ben sadece izleyeceğim dedim. Eşim kendisine sert davranılmasından çok hoşlanıyordu. Böyle güçlü bir herifin altında inlemek istiyordu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.