Annemle birlikte sahile gidip birlikte vakit geçirmek istedik. Mükemmel bir pazar günüydü ve hava harikaydı. O kadar keyifli vakit geçirdik ki saatin kaç olduğunu bile fark etmemişiz. Tam 3 Saat boyunca sahildeymişiz. Yorulduğumuzu fark ederek otel odasına geri döndük ve yatağa uzanarak dinlenmeye başladık.

Annem çok fazla yüzmemişti çünkü sahildeki erkeklerle sohbet etmekten başka bir şey yapmıyordu. Bunun nedenini sorduğumda sana yeni bir baba lazım diyerek beni ikna etmeye çalıştı. Birde kadın olarak cinsel ihtiyaçları olduğundan bahsedince hemen atladım. Bana babaya gerek yok dedim ve elimi diri bacaklarına atarak gezdirmeye başladım.

Kafası hafif güzel olduğu için sesini çıkarmadı ve kendisini geri çekmeye çalıştı. Bende onu şakayla karışık ne oldu ya diyerek gıdıkladım ve memelerini elledim. O sırada ağzındaki baklayı çıkararak biz birlikte bir şey yaparsak benimde erkek arama ihtiyacımız kalmaz dedi. Bu zaten benim hep istediğim bir şey olduğu için annemle yakınlaştık ve birlikte olduk.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

8 Comments