Azgın teke Jordi gene karı kız peşinde koşuyor. Otobüs durağında işe gitmek için bekleyen çıtırla sohbete girip köprü altına götürüyor. Fakir kıza para verip dilediği fanteziyi gerçekleştiriyor. Sadece 10 dakika konuşan ikilinin diyalogları hoşunuza gidebilir. Bol konuşmalı konulu film sevenler kaçırmasın şimdiden söyleyelim.

Para avcısı gariban kızları köprü altında siken jordi
Fakir kızlara para verip köprü altına götüren jordi

Üniversite öğrencisi Jordi cebine bir miktar parayı koydumu gariban kızların peşine düşüyor. Çünkü maddi sıkıntı çeken hatunlar kolay yoldan para kazanmak için her şeyi yapacaklardır. Buda elinde kamerayla gezen çocuğun işine geliyor. 20 yaşındaki kızımız yeni taşındığı şehirde yaşlı ve bebek bakıcılığı yapmaktadır. Aynı anda bir kaç işte çalışan pilicin paraya ihtiyacı olduğu açıkça bellidir.

Salakta sohbet ederken çocuk bütün bilgileri topluyor, herşeyden emin olduğu zamanda pat diye memelerini görebilir miyim diye soruyor. Tabi kezban hayır asla diye cevaplar verip duruyor tabi parayı göresiye kadar. 10 euro ile tek memeden kapıyı açan Jordi sıkı pazarlık yapıyor. En son 50 euro vererek iki kavunuda görmeyi başarıyor. Köprü altına geçtiklerinde ise kızın şeftalisini görene kadar pes etmiyor.

Toplamda baktığınız zaman ciddi para veriyor ama karşılığını fazlasıyla alıyor. Tenha yerde yere serdiği bez parçasının üzerine kızı domaltıp çatır çatır vuruyor. Sütyensiz dolaşan kaşarda hem zevkine hemde cebini doldurmaya bakıyor. Uzun konulu filmimizden böyleydi beğendiyseniz fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments