Yan evde oturan itfaiyeci adamın bir karısı var anlatmakla olmaz görmeniz lazım. Dövmeli ev hanımı bana hasta, kocası göreve gidince karı soluğu benim evde alıyor. Biraz balık etli ama tattooları beni benden alıyor. Bekar olduğum için tek yaşıyorum, karı sağ olsun habire kek börek yapıp getiriyor. Bugün gene kapı çaldı ve açtığımda karşımda duruyordu. Yaptığı hamur işlerini verip gitmek yerine içeriye girmek istedi, bende hayır diyemedim.

Salonda oturup sohbet etmeye başladık birden sıcak oldu burası dedi. Tişörtünü kaldırıp indirmeye başladı sözde hava gelsin diye. Azgın ev hanımı sütyen giymediği için büyük memeleri kabak gibi görünüyordu. Ayağa kalkıp üzerini çıkarınca niyetinin ne olduğunu anladım. Eşinin kaç gibi eve geleceğini sorduğumda mesaiye kalacak dedi.

Bu orospunun içinden geçmem için bana bir saat fazlasıyla yeterdi bile. Detaylara çok girmiyorum izleyince göreceksiniz zaten. Kocasının mesleği gereği sık sık mesaiye kalıyordu, haliyle karıda yalnız tabi. Ertesi gün gene bana geldi, daha sonra tekrar derken ben bunu orospum yaptım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments