Sabah erken saatlerde telefonum çalınca onun sesine uyandım. Ekrana baktığımda en yakın arkadaşımın telefon ettiğini gördüm. Sahile gel takılalım diye aramış, hem yeni tanıştığımız bir kız var onuda çağırırız diyordu. İyi güzel hoşta bende kuruş metalik yok, param olmadığı için gelemeyeceğimi söyledim. Ona çok fazla ısrar etti. Babamdan isteyeyim diyeceğim fakat iş için şehir dışına gitti. Evde bir tek annem var oda bana para vermez.

Arkadaşlarla takılmayıda çok istiyorum, geriye tek çare kalıyor anamın cüzdanından gizlice para almak. Terlik bile giymeden parmak uçlarımla yatak odasına doğru yürüdüm. Çıt sesi çıkarmadan cüzdanı açtım tam cukkaları araklıyordum ki kadın kafayı kaldırdı. “-Dışarıya çıkacağım! Arabanı benimkinin önüne koymuşsun çekmem lazım. O yüzden anahtarları aldım” dedim fakat yemedi. Beni cüzdandan dolarları alırken görmüş.

Üniversiteye gitmiyorsun, iş bulup çalışmıyorsun diyerek sayıp sövmeye başladı. Birde üzerine sana para mı vereceğim diyor. Bende sahile gitmek için paraya ihtiyacım olduğunu söyledim. Bana ilginç bir teklifte bulundu. Baban yokken benim ihtiyaçlarımı sen giderirsen para veririm dedi. Üvey annemi yatakta bir güzel doyurdum ve istediğimi aldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Naci 2 sene ago

    Admin harikasın böyle devam ama brandi love ve julia ann daha çox.Lütfen bu sefer brandi love paylaş.

  • yeni 2 sene ago

    admin harikasin brandi love ve julia ann daha fazla cevir.