Bir kaç gündür duş almadığım için saçım çok kötü bir hal almıştı ve sabah okula gitmeden önce duşa girmem gerekiyordu. Benden önce banyoya annem girmişti ve onu beklerken neredeyse geç kalacaktım. Ona bir kaç kez seslensem de sanki içeride keyif yapıyor gibiydi. Neyse en nihayetinde çıkmıştı ve tam duşa gireceğim diye sevinirken annem “-Oğlum sana bir şey sormam gerekiyor.” diyerek konuya girdi.

Ona vaktimin olmadığını söylesem de birden üstünde ki havluyu indirerek sence bana böyle bir şey yakışır mı diyerek elbisesini gösterdi. Ona karşı bu tarz soruların cevabını vermemin doğru olmayacağını söylesem de epey ısrarcı bir şekilde fikrimi sormaya devam etti. Ardından bu tarz kıyafetleri giymeyi çok sevdiğini söylerken birden işten ayrıldığını söyledi.

Bunu duyduğuma inanamamıştım çünkü evde yaşadığımız geçim sıkıntısı yüzünden anneminde çalışması gerekiyordu. Bunu babama söylemekle söylememek arasında kalmıştım ki aklıma güzel bir fikir gelmişti. Madem böyle giyinmeyi seviyorsun seni foto model yapalım, seksi fotoğraflarını satalım diyerek onu ikna etmeye çalıştım.

Kendisi bu şekilde para kazanabileceğini duyunca ona verdiğim tavsiyeler üzerine bana karşı minnettar olduğunu söyledi ve emekleyerek sikimin başıma gelip ağzına alarak teşekkür etti. Bu işin devamının gelebilmesi için hemen bir kamera çözdüm ve ona bu bahsettiğim işi yapabileceği bir siteye profil oluşturarak annemin fotoğraflarını çekmeye başladım. Çekimler sırasında tekrar yakınlaştık ve bu kez birliktelik yaşadık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.