Olgun ve oldukça disiplinli bir patron olan kadın, iş görüşmesine gelecek erkek ile görüşmek için hazırlanmaktadır. Elemanı etkileyecek bir takım elbise giyen kadın, sütyeninden fışkıran memeleri beyaz dantelli bir iç çamaşırı ile kapatır ve üstüne ceketini giyerek görüşmeye gider. Görüşme sırasına elemana cinsel sorular sorarak önce penis boyunu ardından en sevdiği pozisyonu öğrenir ve bu konular konuşulduğunda bacak arası çoktan ıslanmaya başlar.

Beyaz saçlı erkeği bizzat kendisi denemek istediği için onun yanına gider ve adamın bacak arasına elini atarak adamı delirtmeyi başarır. Kadının yaptığı orospuluklardan sonra nevri dönen eleman, karıya arkadan sarılır ve elini bacak arasına götürerek onu okşamaya başlar. İnlemeye başlayan kadın kendini kaybetmek üzereyken onu masaya yatırır ve vajinasını yalamaya başlar. Amı yalanırken kendinden geçen olgun patronu bacak omuza alan eleman, odunu fırına vererek patronu olacak kadını tatmin etmeye çalışır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Yorgun Demokrat 2 sene ago

    Benim üni evinde, ev arkadaşının manitasi vardı. Böyle dekolteyle dolaşıyordu amk evin içinde. Arkadaşın haberi yok garibanın manitayi az sikmedim hahaaha aklıma geldi beyler