Uzun yıllar ilişkisi olup ardından evlendiği lise aşkı ile evliliği yürütemeyip boşanan adam yeni bir eş alarak hayatını tekrar düzene kurmaya çalışıyor. Katın koltukta uzanırken onun yanına gidiyor ve pahalı bir yüzük aldığını göstererek yeni karısını sevindirmeyi başarıyor. Fakat aynı durum çocuğu için geçerli değildir. Odasından çıkıp salondan geçerken yeni üvey annesine küfür ederek dışarıya arkadaşlarıyla buluşmaya çıkıyor.

Kaykayını aldığı gibi yokuş aşağı hızlı bir şekilde arkadaşlarının yanına gidiyor. Arkadaşları çocuğun canı sıkkın olduğunu anlayarak neyin var falan diye sorular soruyor. Bizim elemanda direk içini dökerek, annemden ayrılalı 1 yıl olmadı daha o şerefsiz (babası) yeni birini buldu bile diye küfür etmeye başlıyor.

Arkadaşları ise piçlik yaparak senin annelikte aman aman taş gibi kocaman memeleri var diyerek adamı iyice ayar ediyorlar. Daha şimdiden bütün mahallenin hayallerini süslemeyi başaran orospu kadından nefret ediyor resmen. Piçler sınır tanımayarak adamın aklına farklı bir düşünce sokuyor, babam evde yokken onun fotoğraflarını hatta videolarını çekerim ve çavuşu tokatlarım diyerek adamın aklına giriyorlar.

Apar topar eve doğru koşturan oğlan oldukça şanslı olmalı ki eve girdiğinde karpuz büyüklüğündeki memeleri olan annesini duşta görüyor. Eline aldığı telefon ile kankalarının dediği olayı yapmaya başlıyor. Video çekerken işleri ilerletiyor ve kadına yaklaşıyor. Esmer sürtük çocuğu fark ettiğinde burada ne aradığını soruyor ve kocası içeriden seslendiğinde ise nereye saklanacağını bilemeyen evlat, memelerin arkasına geçerek babasına yakalanmaktan kurtulmaya çalışıyor.

Üzeri tam anlamıyla ıslandığı için gidip üzerini değiştireceği sırada valide yakasından tutarak yardımcı oluyor ve üzerindeki siyah tişörtü çıkartıyor. Bu şekilde dolaşırsa hasta olabileceğini söylüyor ve ona sürekli iltifat ederek ne kadar yakışıklı olduğunu falan söylüyor. Arayı ısıtmanın fırsatını bulan kaşarlanmış hatun ise çocuk soyununca siki eline alıyor ve okşamaya başlıyor. Mahallenin ağzına düşmesi gayet normal olan iri memişleri olan yeni annesini soğuk fayanslara yaslayarak ondan faydalanıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • darkSWORD 1 sene ago

    ismini söyler misiniz

    • Admin 1 sene ago

      Videonun 10. saniyesine bakabilirsiniz oyuncu adı yazıyor, iyi seyirler dilerim ☺️👍