Bu güzel kızın annesi ikinci evliliği yaptıktan sonra kendisine üvey abi gelir. Fakat düğünden sonra ağabeyi lise son sınıf öğrencisi olduğu için aileyle çok kalmaz çünkü üniversiteyi kazanıp şehir dışına gider. Şimdi ise son sınıfı bitirmek üzeredir. Ailesinin yanına dönmüştür ve yerel bir hastanede işe başlamıştır. Kısacası yıllar sonra üvey kardeşini tanıma fırsatı bulacaktır.

Pekte bulunacak bir şey var mı ona bakmak gerekli, çünkü oğlan moron gibi 24 saat ders çalışmaktadır. Hiçbir sosyal hayatı yoktur ama bizim dövmeli kaşarın dikkatini çekende budur! İnek abisine karşı seksi duygular beslemeye başlar. Salonda oturup kafasını her zaman ki gibi kitaplara gömen adamın yanına gelip oturur ve muhabbet etmeye başlar.

Konuyu sevgili olaylarına getirip daha önce cinsel birliktelik yaşayıp yaşamadığını sorar. Bütün aktivitelere okul bittikten sonra boş vaktim olunca cevabını veren ağabeyin bu yaşa kadar hiçbir sik yapmadığı bellidir. Senin taşşaklarını boşaltmak istiyorum diyen kaşarı bile tersler. Aramızda kalacağına söz veriyorum, hem rahatlarsan daha iyi ders çalışırsın diyen kız kardeşin sözlerine kanar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.