Sahilde tek başına güneşlenmekte olan Asyalı kadını gözlerine kestiren oğlanlar sinsice avına yaklaşıyor. Kadının yanına gelerek bir kaç espri patlatarak onu güldürüyorlar ve sohbet kurmayı başarıyorlar. Erkeklerin yakışıklılığından etkilenen hatun, etrafta fazla kişi olmadığı için bu erkeklerin kendisine sarkıntılık etmesine izin veriyor. Biraz yüz alan elemanlar hemen kadının üzerini çıkartarak pürüzsüz göğüsleri okşuyorlar.

Meme uçlarının ellenmesinden etkilenen hatun kısa süre içerisinde amı sulanıyor ve erkekleri havlunun üzerine yatırarak sırayla çükleri yalıyor. Bir yandan tanıdık birileri var mı diye etrafı keserken diğer yandan da bu erkeklerin altında inleyen siyah saçlı kahpenin içine sırayla boşalarak oradan uzaklaşıyorlar. Zavallı kadın ise amındaki döllerle sahilde ne yapacağını düşünüyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • İsimsiz 3 sene ago

    Lan bu ne benim ortaokulken bile bunlarınkinden büyüktü. Şimdi %100 iş görecek heybette zaten, daha 17sindeyimdeyim ama… Ahh ben olacağım varya orada, zevkin doruklarına varırdı kadın. Yazık bunlarla telef olmuş o vicut, kız sevimli bride. Adamların kuşu ölü zaten ölü. Kıyamete kadar saksolasa yine dirilmez onlar.