Üniversite sınavlarına hazırlanan genç kız eksik olduğu dersleri tamamlamak için özel hocadan ders almaktadır. Rus kız akşamları önlüğünü giyip odasında özel öğretmeniyle birlikte bol bol soru çözüyor. Anlamadığı konu olunca soruyor ve doğrusunu öğreniyor. Hatun biraz geri kafalı olunca ücretini verdiği adamı çileden çıkarmayı başarıyor. Aynı konuyu defalarca anlatan adam öğrencisine sinirlenmeye başlıyor.

Onu cezalandırmak içinse farklı yöntemler kullanacaktır. Sikerim senin okuyacağın okulu diyerek saçlarından tutup ayağı kaldırıyor ve ranzaya dayıyor. Kızın önlüğünü sıyırıp götünü tokatlamaya başlıyor. Kendisine sert davranılmasını seven kız çocuğu bundan çok hoşlanınca devamı geliyor. Çıtırın canını yakmak için makatına yarak sokup yarım saat kadar sikiyor ve rus karı zevkten deliye dönüyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments

 • Sülo 3 sene ago

  Amdin kadının ismi ne

 • Uzun boylu Messi 2 sene ago

  Admin resimdekiyle videodaki kadın farklı sanki

  • Admin 2 sene ago

   Merhabalar, öyle bir durum söz konusu olamaz. Fake video atmıyoruz, resimleri filmlerin içerisinden çekiyoruz. Dikkatli bakarsanız adamın mavi gömleği ve kızın hizmetçi kostümü birebir uyuyor. İyi seyirler dileriz 😌