İş adamı ev işlerine vakit ayıramadığı için uzun süredir yanında travesti hizmetçi çalışmaktadır. Tabi onun siki olduğunu bugün öğrenecektir. Kaslı adam durumu öğrenince ona kaymak isteyecektir.

travestiye hizmetçi kostümü giydirip sikti
Hizmetçisinin travesti olduğunu anlayınca…

Tek başına yaşayan ticaretle uğraşan adam aynı zamanda yakından fitness ile ilgilenmektedir. Vücudu yaptığı spordan dolayı çok iyidir. Çalışanının shemale olduğunu nasıl öğrendiği konusuna gelecek olursak. Hanımefendinin pantolonla çalışıp kendi kıyafetlerini klorak yapmasını istemez. Eve gelirken ona siyah deri hizmetçi kostümü satın alır. Geldiğinde verir ve üstünü değiştirip denemesini ister.

Tro odaya geçip patronun verdiği dekolteli kostümle jartiyerleri giyer gelir. Neyse ki beden konusunda problem yoktur. Tekrar kaldığı yerden işe devam eder, bu sırada kaslı iş veren ise mutfak tezgahına dayanıp onu izlemektedir. Yerdeki lekeyi vileda ile çıkaramayınca yere eğilip süngerle silmek zorunda kalır. Patronu yanına yaklaşıp travestinin ağız hizasına sikini denk getirir. Açıkçası ne istediği çok bellidir. İşe koyulduklarında hizmetçisinin altını çıkardığında bir sik görür ve şok olur. Fakat daracık götten kayabileceği hizmetçi fantezisi cazip gelecektir.

Biseksüel adamın travestiyle ve kızla nasıl grup yaptığını izle

biseksüel adam travesti ve kız grup yaparlar

Değişik fantezilere açık olan biseksüel erkek sekste sınır tanımıyor. Tamamen keyfine düşkün.

Kategoriler

Hizmetçi, Shemale, Travesti

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.