Kötü bir yıl geçiren kız yılbaşında noel babaya not bırakıyor ve yardım istiyor. Evi soymak için giren hırsızı dileklerini gerçekleştirmeye gelecek olan adamla karıştırıyor. Neler olacakta bu iş bizim istediğimiz çakışmaya gelecek onlardan bahsedeyim.

Hatun bu sene işten atılmıştır, köpeği evden kaçıp geri gelmemiştir ve erkek arkadaş konusunda büyük boşluktadır. Kendini çaresiz hissettiği için yeni yıla girerken noel babadan bazı dileklerde bulunur. Bunları kağıda uzun uzun yazdıktan sonra masanın üzerine bırakır. Tabi birde ikram olması için yaptığı kurabiyelerden ve bir bardak süt bırakır. Kendisi koltuğa geçip uzanır ve uykuya dalar.

Hırsız girdiği evde genç kızı görünce sikmeden duramadı
Evi soymak için giren hırsız kızın götünü deldi

Hırsız evi soyarken kurabiye yedi, boğazına kaçınca yakalandı

Bu sırada kar maskeli hırsız değerli eşyaları çalmak için eve girer. Masanın üzerindeki notu görünce okur ve içi sızlar, harika görünen kurabiyelerden bir tanesini ısırır. O kadar sert olmuşlardır ki yutamaz boğazında kalır, nefes alamayan adam öksürmeye başlar domates gibi kızarır. Yutabilmek için sütten bir kaç yudum alır ama fayda olmaz. Seslere uyanan kız hemen kalkar, evde birini görünce şok olur. Seni noel baba mı gönderdi diye sorar, bu sırada boğulmakla meşgul olan kar maskeli adamda polis çağırmasınlar diye kafa sallayarak evet der.

Hemen lavuğun arkasına geçerek sırtından ve midesinden baskı uygulayarak boğazına takılan kurabiyeyi çıkarır. Hayatını kurtardığı için ev sahibine teşekkür eden hırsız soymaktan vazgeçer. Kağıda yazdıklarını okuduğunda vicdanının sızladığını söyler. Sadece çıkıp gideceğim polisi daha sonra ararsan sevinirim diyerek ayrılmak ister. Yoklukta olan kaşar kaslı adamı bulmuşken bırakmak istemez. Dileklerinin kabul olduğunu düşünür ve dudaklarına yapışıp öpmeye başlar. Geceyi birlikte geçireceklerdir, uzun zamandır sevgilisi olmadığı için cinsel yönden büyük bir boşluk içerisindedir. Hem ön taraftan hemde analdan ilişkiye girmek ona çok iyi gelecektir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment