Okul masrafları ile beraber ailesine de yardım etmek için çalışmakta olan genç, havuz temizliği işi yapmaktadır. Zenginlerin evlerine giderek bakımsız havuzların içerisindeki pislikleri toplar ve bir kaç kimyasal kullanarak havuzun içerisinde birikebilecek mikropları öldürür. Bu gün olgun kadın bu çocuğa ulaşarak evine davet eder. İçeriye girdiğinde ona havuzun yerini gösteriri.

Havanın sıcak olduğundan bahsederek istersen sen üzerini çıkart bende sana deniz şortu vereyim daha rahat çalışırsın der. Güneşin altında sıcakta bu işi yapacak olan çocuğa yardımcı olan kadının fikri aslında farklıdır. Çocuğa şortu giydirdikten sonra havuzun kenarına geliyorlar ve bizim sürtük şezlonga uzanarak güneşlenmeye başlıyor.

Bu sırada da işini yapmak için elindeki süzgeci havuza daldıran çocuk bir an önce işini bitirip para kazanmak istemektedir. Fakat arzuları olan milf yine rahat durmuyor ve bikininin üzerini çıkartarak göğüslerini okşamaya başlıyor. Bunu gören genç adam ise gözlerini iri memelerden alamıyor ve hatun sırtıma krem sürer misin diyerek yanına çağırdığı çocukla işi pişiriyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments