Sabah güne çok enerjik uyandım, okula hazırlanmam gerekiyordu. Fakat canım hiç gitmek istemiyordu, bu kadar enerjikken okula gidip günümü öldürmek istemedim. Yataktan çıkmadan önce taze 31 patlatmak istiyordum yanı başımda duran peçetelerimi tam elime almışken annem odaya girdi. Elimdeki peçeteleri bırakıp yorganı üstüme çektim, okula gitmem için beni kaldırmaya gelmişti. Hasta numarası yapmaya karar verdim, annem “-Böyle hasta numaraları bana sökmez kalk okula hazırlan” dedi.
Hasta olduğumu inandırmaya çalışırken azgınlıktan ateşim yükseldi, annem alnımı kontrol etmek için eğildiğinde dolgun göğüslerine baktım.

Hasta olduğuma inandı ve bana memelerini yaklaştırarak “-Sen iyileşene kadar yanında kalacağım merak etme” dedi. Mutfağa gidip bana şifalı çorbasında pişirdi, çorbayı odaya getirdiğinde götünü kesiyordum. Üvey annem bunu fark etti yanıma gelip “-Senin ateşinin nasıl düşeceğini biliyorum boşalman gerekiyor” dedi. Yarrağıma dokunmaya başladı, yetmezmiş gibi örtünün altına girip sakso çekmeye başladı. Olgun üvey annemi kucağıma alıp yarrağıma oturttum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.