Her gün düzenli olarak spor yapan esmer kadın bugünde saati gelince idmana yetişecektir. Haber vermek için oğlunun odasına gelip ben çıkıyorum diyor ve kremini sürüp sürmediğini soruyor. Tembel oğlan ise yatmak dışında pek bir şey yapmıyor, birazdan süreceğim diye geçiştiriyor. Bu duruma sinirlenen kadın doktorun tavsiyelerine uyması konusunda oğlunu uyarıyor.

Senin için spora 5 dakika geç kalabilirim diyor ve gidip kremi getiriyor. Bizzat kendi elleriyle oğlunun penisine sürüp ovalamaya başlıyor. Bir hafta boyunca kremin her gün sürülüp yedirilmesi gerekmektedir, tabi genç adam bunu aksatıyor. Çocuğuna düşkün anne bir dakika kadar ovaladıktan sonra tam bırakıp gitmeye kalkıyor. Oğlu devam etmesini istiyor çünkü kalkan penisin boşalmazsa ağrı yaptığını söylüyor.

Hemen hızlıca boşalırım memelerini göstermen yeterli diyen çocuk sınırları biraz zorluyor. Bir türlü döllerini akıtamayınca sürtmek istiyor, ardından ucunu sokayım mı diye soruyor. En son annesini kucakta deliler gibi hoplatıp büyük göğüslerini avuçluyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments

 • Hayaller 3 sene ago

  Keşke bende böyle annemi sikebilsem

 • Penis31 3 sene ago

  Admin altyazı cuckold videolar at daha fazla cuckold sessionslardan . birde watching my mom go black videolarından

 • xdddd 3 sene ago

  böyle annemi olur amk dinamit gibi

 • cabbar 3 sene ago

  admin reis bu videonun indirme linkini yoruma atsana be daşşağına kurban