Adam çimleri biçerken makinenin içine para kaçtını görünce almaya çalışıyor. Bu sırada talihsiz bir kaza geçirip hastaneye kaldırılıyor. Haftalar sonra bugün eve dönecektir, onu bekleyen karısı hoş geldin süslemeleri yapıyor. Durumu kötü olduğu için bakıcısı tekerlekli sandalye ile adamı eve getiriyor. Karısı ise eşinin iş görmez halde olduğunu görünce sinirleniyor.

Bakıcı kadına ben kocamla ne zaman sikişebileceğim cevap verin diye bağırıyor. Tek derdi bu olan azgın karı ağlamaya başlıyor. Bakıcı hanımefendide bunu özel olarak konuşalım diyor ve mutfağa geçiyorlar. Adamın bir süre seks yapacak halde olmadığını, dikişlerin her an patlayabileceğini söylüyor.

Dahada sinirlenen kadında ben sigara içeceğim deyip kapının önüne çıkıyor. Hastasının gerçekten karı düdükleyecek halde olup olmadığını öğrenmek için bakıcı kolları sıvıyor. Sigara bitene kadar vakitleri vardır, eşi içeriye döndüğünde yakalanacaklardır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • 12345 3 sene ago

    Admin sayfa çok ama çok iyi gerçekten son zamanlarda izlediğim en güzel videoları burdan izledim böyle devam et Türkçe altyazılı yogali birşeyler paylaşan sevinirim

  • İbo 3 sene ago

    Amdın gacının adı ne