Güvenlik memuru mağazada dolaşırken, hareketli bir genç kızın şüpheli davranışlarını dikkatini çekti. Kız, mağazanın çeşitli raflarına göz gezdiriyor ve sürekli etrafına bakınıyordu. Bu davranışları, memurun dikkatini çekti ve dikkatle izlemeye başladı. Genç kız, bir süre sonra raflardan birindeki ürünleri hızlıca cebine atmaya başladı. Hırsızlığın şüphesi artık kesindi. Güvenlik memuru hızla yaklaştı ve kızın omzuna dokundu. Genç kız irkildi ve elindeki çalıntı eşyaları gizlemeye çalıştı, ama iş işten geçmişti. Güvenlik memuru, hırsızlık yaptığını gördüğünü açıkça belirtti ve kızı dükkanın arka tarafındaki depoya götürdü.

Kız, gözlerindeki endişe ve utançla sessizce peşinden gitti. Depoya vardıklarında, memur çaldığı eşyaları geri vermesini istedi. Kızın yüzü kızardı, ama hala suçunu kabul etmiyordu. Güvenlik memuru ona dürüst olması gerektiğini söyledi, çünkü mağazanın güvenliği kameralar tarafından kaydedilmişti ve suçu inkar etmek ona yardımcı olmayacaktı. Güvenlik görevlisi inatla ben çalmadım diyen kızın üstünü aramak zorunda kaldı.

Bu sırada çaldığı eşya yere düştü ve yakalandı. Genç kız bu sefer paçayı kurtarmanın derdine düştü. Güvenlik görevlisine “-Beni lütfen polise teslim etme, aramızda çözelim” diye yalvarıyordu. Adamın önünde sadece iç çamaşırları kalacak şekilde soyundu ve iş atıp kendisini elletmeye çalıştı. Hatunun fiziğini gören adam bir ayrıcalık yapabilirim dedi ve ellemeye başladı. Hırsız kızı depoda sikip inletti ve bu olanları hiç yaşanmamış saydılar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.