Peder işi gereği sık sık uzun seyahatler yapıyor. Genelde evde annem abim ve ben kalıyoruz. Son senelerde ise annemde bir değişiklikler seziyorum. Belki bize anlatmıyor olabilir ama kesinlikle babamla aralarında bir sorun var. Bizde büyüdüğümüz için anlatmakta çekiniyor olabilir. Hal ve hareketlerine baktığımda bana biraz yakınlaşmaya başladığını fark ettim. Kadın resmen bana sırnaşıyor desem yeridir.

Odamda yatağa uzanıp telefonda bir şey bakıyorum, gelip yatağıma oturuyor ve benle seks hakkında muhabbetler yapıyor. Bir değil iki değil en sonunda yeter dedim ve bende konuda daldım. İşin sonu nereye gitti tahmin edin? Annemi soyup koca memelerini yalayarak ilk işe başladım, devamında ise güzel amcığının tadına baktım.

Ağabeyimin evde olmamasını fırsat bilip sikiştik. Ben amcığın tadını almıştım o ise yarrağımın tadını aldı artık bize durmak yok. Sonraki gün gene evde yalnız kalmayı bekledik ve yatak odasında ilişkiye girmeye başladık. Spordan erken dönen ağabeyim bizi bastı ve sikini çıkarıp oda anneme soktu grup yaptık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.