Gümrükte çalışan güvenlik görevlisi yani memuru gemiden indirilen konteynırların birinden sabah saatlerinde sesler geldiğini fark ediyor. İçerisinde ne olduğunu kontrol etmek için kapıları açmak zorunda kalıyor. Feneriyle içeriye göz atıyor.

Dövmeli kız seviyorsanız şu sex videosunada göz atabilirsiniz.

Kolilerden bir tanesinin hareket ettiğin fark ediyor, fenerini o kutuya çevirip bir süre izliyor. Kutuya bir kaç kez vurarak içerisinde her ne varsa tepki vermesini bekliyor. Şüpheli paketi tespit ettiğine göre geriye açıp içerisine bakmak kalıyor. Bıçak yardımıyla bantı yırtıp kapaklarını açıyor. İçinden yarı çıplak her yeri dövmeli yeşil saçlı bir kız çıkıyor. Kimdir neyin nesidir buraya nasıl gelmiştir bilinmiyor. Sabahın erken saatlerinde hazır kimsecikler yokken bu kızı sikmek istiyor, gören duyanda olmayacaktır.

Vücudu bol tattoolu, burnu ve kulaklarına halka piercing takan orospuyu kucaklayıp konteynerin içinde elleyip taciz etmeye başlıyor. Hatun sesini çıkarmayınca işi ileriye götürüp saksosunu çektiriyor. Kızla yalnız olsada bu ortamı seks için uygun görmüyor. Hazır mesaisi bitecekken gizlice kaşarı kucaklayıp eve götürüyor. İzin gününü orospuyla yatakta fanteziler yaparak geçiriyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments