Sarışın fahişe kız arkadaşımı eve atmıştım güzel vakit geçiriyorduk fakat bizimkilerin ne zaman eve geleceğini öğrenmem gerekiyordu. Hemen anneme telefon edip nerede olduğunu sordum, birde akşama sevgilimin yemeğe kalacağını söyledim. Gözü bozuk annem telefonu açtığında bile beni babam sanıp azgın kirli konuşmalar yapıyordu. Karı gözlük takmasına rağmen önünü görmüyordu. Neyse benim için önemli olan hemen eve gelmeyecek olmasıydı.

Bende sarışın manitamı soyup yatağa attım, seks yapmaya başladık derken 10 dakika oldu olmadı araba sesi duydum. Hemen camdan baktım ve annemin arabasını gördüm. Üstümüzü giyindik, hiçbir şey olmamış gibi alt kata inip dolaptan bir şeyler alıyordum. Kör annem eve girdiği gibi gene beni babamla karıştırdı. Çocuklar üst katta odadalar, hadi seks yapalım bu fırsatı değerlendirelim bizi duymazlar dedi. Azgın karı resmen ben olduğumu anlamamıştı.

Bende sesimi çıkarmadım çünkü büyük memeler aklımı başımdan alıyordu. Salona geçtik dalgayı ağzına verdim, sonrasında soyunup koltuğa yattı. Elimi çabuk tutmam gerekiyordu çünkü sevgilim üst katta beni bekliyordu. Bunu sikmeye başladığımda kendimi fazla kaptırmış olmalıyım ki çıkan çığlık seslerini duymadım. Kız arkadaşım aşağıya inmiş başımıza dikelmiş, inanır mısınız hiç görmedim bile. Ben o sıra anamı bağırtmakla meşguldüm.

Genç hatun birden bu ne rezalet anneni mi sikiyorsun dedi ve bir anda patladık. Orospu annem bütün her şeyi anlamıştı fakat sesini çıkarmadı çünkü benim yarağın tadını beğenmişti. Bende bu durumu fırsata çevirmek istedim. Hep birlikte grup seks yapmayı teklif ettim, ilk olmaz falan dedi ama manitamında aklını çelmeyi başardım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • One bro 3 sene ago

    Admin bu isimler ayrı bir güzel videolar ayrı bir güzel şu videoya 2 posta attım ve her dakikası zevk içinde geçti