Eğer böyle bir kız arkadaşa sahipseniz hayattaki şanslı insanlardan birisiniz demektir. Esmer tenli latin kız siyah gözlüklerini takmış evde dolanıp duruyor. Üzerindeki mavi kıyafetlerden anlayacağınız üzere birazdan yatağa girip uykuya dalacaktır. Güldüğünde 32 dişini sayabileceğiniz tatlı pilici erkek arkadaşı rahat bırakmıyor.

Onun güzel dudakları arasına sikini sokmak için sabırsızlanıyor. Karı salonda kanepede otururken adam çıplak halde sikini sallaya sallaya geliyor. Siyah saçlı latinin ağzına verip ereksiyonu zirveye çıkartıyor. İç çamaşırı giymeyen manitasını ayağa kaldırıp altındakini çıkarıp atıyor. Geriye kestane gibi amcığı parmaklamak kalıyor. Kıvamında fiziğe sahip güzellik “-Lütfen biraz daha sakso çekeyim” diye yalvarınca onu kıramıyor.

Sabah erken saatte işe gidecekleri için biraz an evvel ilişkiye girip işi bitirmek istiyorlar. Kucağa çıktığında tam bir fahişe gibi zıplayan karı sert sikilmeyi sonuna kadar hak ediyor. Neyseki korkmanıza gerek yok fit vücuda sahip adam kızın ayaklarını yerden kesip hakkını fazlasıyla veriyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments