Üvey babasına karşı ilgi duyan genç kızımız duygularına hakim olamaz. Annesi evdeyken adamı sürekli sıkıştırıp sakso çekmek ister. Evdeki gizli kameradan haberleri yoktur, işten erken dönen adam üvey kızını siktikten sonra yakalanacaklardır. Karısı eve geldiği gibi kamera kayıtlarını açıp ikisininde ne haltlar yediğini suratlarına vuracaktır.

Arkamdan iş çeviren kızımın kocamla neler yaptığını gizli kameradan gördüm
Gizli kamera sayesinde kocamla kızımı yakaladım

Olgun erkeklerden hoşlanan genç kız babasına ilgi duyuyor

Genç kızların olgun erkeklerden hoşlandığını daha öncelerde duymuştuk bir çok örnekleri mevcut. Sabah erkenden kalkan evlat ebeveynlerinin yatak odasına gider. Uyuyan adama gizlice yaklaşıp sikini sıvazlamaya başlar. Aniden uyanan baba “Ne yapıyorsun sen! Annen uyanacak şimdi” diyerek olayı idare etmeye çalışır. Karısı kalktığında onu öperek hiçbir şey olmamış gibi davranır. Kahvaltı hazırlamak için mutfağa indiğinde kızı tekrardan gelip yalamaya başlar.

Banyodan çıkan kadın kahvaltı için geldiğinde ikisini yakalaması an meselesidir. Kızı mutfağa girerken gördüğünü söyler fakat yoktur. Şüphe duymaya başlan anne eve gizli kamera yerleştirir, bu durumdan aile bireylerinin haberi yoktur. Karı koca işe giderler ve kızları evde yalnızdır. Adam bu ateşli ergene kaymak için her şeyi bitirip hızlıca eve döner. Karısı gelmeden saatlerce üvey çocuğuyla fanteziler yaparak ilişkiye girerler.

İkisini bastı kızını evlatlıktan reddetti, kocasını da boşadı

Akşam üzeri olmuştur ve kadın eve döner, ikisini salonda televizyon izlerken bulur. Onlara anlatmak istedikleri bir şey olup olmadığını sorar. Yalanlarını suratına vurmak için telefonundan gizli kameralara bağlanıp olan biteni gösterir. Çocuğuna mirasını bırakmayacağını söyler evden kovar. Yüzüğünü çıkarıp kocasının suratına fırlatır onuda gönderir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments