Üniversiteli oğlan telefonda arkadaşıyla mesajlaşırken üvey annesinin yeni silikon memeler yaptırdığından bahseder. 100$ karşılığında bahse girerler, anasının büyük memelerine dokunabilirse arkadaşı ödeme yapacaktır. Tabi öncesinde bana da fotoğraflarını at bakayım diye yalvarır. Çocukta fırsat kollamaya başlar, gecelikle evde gezen olgun kadın su doldurduğu sırada frikikler verince kavunlar meydana çıkar. Hemen telefonu sessize alıp seriden fotoğrafları çeker ve kankasına gönderir.

Annesini avuçlamak için babası gibi davrandı
Gizlice odaya giren oğlunu karıştırdı kocası sandı

Uyuyan annesinin odasına girip ellemek istedi

Çocuğuna “Ben biraz kestireceğim ses çıkarma.” diyen kadın yatak odasına gider, göz bandını takıp şekerlemeye başlar. Üniversiteli evlat işin ucunda para olduğu için bir şekilde o göğüslere dokunmalıdır. Bunun için fazla düşünüp plan yapmaya gerek yoktur çünkü kadın uyumaya gitmiştir. Sessizce yatak odasına girip avuçlayıp çıkacaktır fakat kapıyı açtığı anda hatun azgın milf sese kalkar. “Kocacığım erken gelmişsin, bana sürpriz mi yapacaksın? Sikini çok özledim hadi beni sik.” diyerek çocuğun dalgaya yapışır.

Olgun kadın kocası geldi zannetti yalamaya başladı

Halbuki işler karışmıştır göz bandını çıkarmadığı için eşi iş seyahatinden erken döndü zanneder. Arkadaşına annesinin memelerini göndermek için hiç sesini çıkarmaz ve konuşmaz. Kadın ağzına alıp yalamaya başladığı sırada penisin büyük olduğunu fark eder ve kocasının olmadığını anlar. Hemen uyku bandını açar karşısındakinin kocası değil üvey evlat olduğunu görür. “Sana sakso çekmemi istiyorsan bunu söylemen yeterliydi, böyle küçük numaralar yapmana gerek yoktu!” diyerek ağzına alır.

Bir süre yalattıktan sonra büyük göğüsleri elleme fırsatı bulunca fotoğrafını çeker, çünkü arkadaşına resmi atıp parayı alacaktır. Bu seferde alev gibi yanan olgun bayan gitmesine izin vermeyecektir. “Buraya kadar gelip bana sikini yalatıp beni rahatlatmadan gidebileceğini mi sandın? Baban bunu asla öğrenmeyecek gel buraya beni boşalt.” diyerek olayın akışını değiştirir. Daha başka altyazılı anne sikişlerinde görüşmek üzere…

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments