Arkadaşlarla takılmak için devamlı olarak gittiğimiz bir mekan vardı. Yine şaşmadık ve aynı striptiz mekanına giderek alkol almaya başladık. Bu sırada gözüme çıtır bir kız kestirmiş ve onu izliyordum. Loş bir ortam olduğu için yüzünü tam seçemedim fakat birine benzetmiştim. Işık biraz açılınca kızın yüzünü gördüm ve bu kişi üvey kızımdı. Apar topar masadan kalktım ve onun yanına giderek ceketim ile üzerini kapattım.

Beni gördüğüne çok şaşırmıştı ve ne diyeceğini bilemiyordu. Direk onu eve getirdim ve neden böyle bir şey yaptığını sordum. Oldukça varlıklı bir erkektim ve evlendiğim kadının eski eşinden olan bu kız yine de kötü yola düşmüştü. Ben ise onun istediği her şeyi alıp, cebine de harçlık vererek iyi bir baba olmaya çalışıyordum. Fakat bu orospunun striptizci olduğunu öğrenince ona karşı olan bakış açım değişmişti.

Bana oradan para kazandığını söyleyerek sözde onun işine engel olduğumu düşünerek bağırıp çağırıyordu. Bende ona “neyin eksik bu güne kadar ne istersen aldım sen genede orospu olmaya karar vermişsin” diyerek ağzının payını verdim. Sinirle odasına giderken bunu annen duysa ne düşünür diyerek onu köşeye sıkıştırdım. Benimle anlaşma yapmayı kabul etti yoksa evlatlıktan reddedileceğini iyi biliyordu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.