Ergen çocuklar bir kadın dükkanına girerek mankenlere cinsel tacizde bulunuyorlar. İçeride bulunan koca götlü kırmızı saçlı güvenlik görevlisi bu çocukları yakalıyor. İkisi kaçmayı başarıyor fakat bir tanesi yakalanarak cezalandırılıyor. Olgun kadın önce elemanın altındaki şortu çıkartarak kıçına vurmaya başlıyor.

Bir süre sonra üzerindeki mavi gömleğin düğmelerini açarak genç çocuğun kafasını göğüslerinin arasına sokuyor. Bu sırada kaçan çocuklarda kapıdan olanları izleyerek arkadaşını tebrik ediyorlar. Eleman ne olduğunu anlamadığı sırada güvenlik görevlisi olan bu hatun elemanın penisine yapışarak ağzına alıyor. Mature bekçi hazır taze bir yarak bulmuşken tadına bakmak istiyor. Gırtlağına kadar aldığı bu penisin amına girmesi için sabırsızlanıyor.

Dinlenme koltuklarında oturan çocuğun testisini emerek yeterince sertleştirdiğinden emin oluyor ve üzerine çıkarak oturuyor. İncecik beli olan bu karı zıplamaya başlayarak inliyor ve sesi içeride yankılanıyor. Kendilerini öyle kaptırmışlar ki onları izleyen elemanların farkına bile varmıyorlar. Mankenlerle tatmin olan çocukta gerçek bir kadın bulduğu için bütün şansını kullanmış oluyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments