Akşam ki parti için hazırlanan genç kız aynanın karşısında her her şeyin tam olduğundan emin olduktan sonra telefonu çalıyor ve arkadaşı arıyor. Gelebilecek misin baban izin verecek mi diye dalga geçerek kızı sinirlendiriyor ve telefonu kapatıyor. Hatun yarı çıplak bir şekilde merdivenlerden aşağı inerek üvey babasının karşısına geçiyor.

Adam kızını böyle görünce aman tanrım bu ne hal git üzerine bir şeyler giy diyerek kızmaya başlıyor. Sen benim gerçek babam değilsin böyle şeyleri dert etme diyerek yanına oturuyor. Biraz kelam ettikten sonra adamın önüne geçerek zaten anadan doğma olan hatun altında ki kilotu çıkartarak ne düşünüyorsun babacığım diyor.

Adam bu kadar genç ve taze bir amcık bulmuşken tadına bakmadan olmaz değil mi? Hazır gerçek babası olmadığı için onu kerhanedeki orospu gibi düşünüyor ve karısı gelmeden bi tur bindiriyor. Salondan bir yere ayrılmadan kızının ağzına vererek farklı pozisyonlarda onu sikiyor. Boşalırken zar zor içinden çıkarak am dudaklarına boşalıyor ve bir kaç damla sperimi ona yalatırken kız yüzüğü eline alarak “artık yeni karın benim 😈 ” diyor.

Kategoriler

Amatör, Ensest, Genç, Sarışın

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.