Olgun kadın kocasından kısa süre önce ayrılmıştır ve bu oğlu için hiçte iyi sonuçlanmamıştır. Oğlu yaşadığı psikolojik sorunlar sebebiyle içine kapanık bir insan olmuş ve tedavi görmeye başlamış. Evdeki temizlik işlerinde bir erkek gücüne ihtiyaç duyan dul kadın, ne yaparım ne ederim diye düşünürken aklına evladının arkadaşlarından birinden rica etmek geliyor.

Telefona sarıldığı gibi onlardan birisini arıyor ve durumu izah ediyor. Anlayışlı ve yardım sever adam ne zaman isterseniz beni çağırabilirsiniz dediğinde, yarın için sözleşerek telefonu kapatıyor. Tam saatinde evde olan çocuk, bu gün spora gitmek yerine buraya geldiğini söylüyor ve bir an önce evdeki işleri bitirip evine dönmek istiyor.

Önce bahçedeki kuru otları toparlamak için tırmığı eline alarak işe koyuluyor. Fakat fark etmediği bir şey var, bu olgun kadının tek ihtiyacı evdeki işler değil. Evin üst katından bahçeyi temizleyen adama seslenerek “oradaki işlerin bittiyse buraya gel” diye sesleniyor. Son bir kaç yaprağı da toparladıktan sonra yukarıya çıkan eleman gördüğü manzara karşısında donup kalıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments