Uzun süredir takıldığı kızı ailesiyle tanıştırma vakti geldiğini düşünen eleman, ailesini karşısına alarak durumu izah ediyor ve eve birini getireceğini söylüyor. Ardından kız arkadaşıyla buluşarak ailesinin nasıl olduğundan bahsediyor ve birlikte eve geliyorlar. Kapıda gelini olacak kız ile karşılaşan kadın, hemen ona bok atmaya başlıyor.

Saçın kötüymüş ve eteğin neden bu kadar kısa gibi kırıcı cümleler kurarak onu üzmeyi başarıyor. Eleman ise tüm sakinliğini koruyarak bu gece tatsızlık çıkarmak istemiyor. Yemek faslı bittikten sonra yatağına çekiliyor ve kız arkadaşını beklerken uyuya kalıyor. Bu sırada mutfakta musluktan su içen genç kız, kendisine bakmalarından rahatsız oluyor ve birden elindeki bardağı yere düşürüyor.

Bunu gören kayınpederi ise kızı kucağına alarak bir yerlerine cam batmadığından emin olmak istiyor. Hatunu bankoya oturtarak ayaklarını kontrol ederken onu taciz ediyor ve elini eteğin altına götürünce amcık yerine yarak olduğunu fark ediyor. Durması gerekirken delik olsun yeter diyerek oğlunun kız arkadaşına mutfakta çakıp yolluyor.

Bölüm 2: Travesti gelin tehlike saçıyor Yarağı kaynanasına sapladı

Kategoriler

Travesti

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • JhonnySins 6 ay ago

    Travesti fiyatları ne kadar

    • Vergi Sikici 6 ay ago

      Ne bilelim amk travesti sikecek kadar düşmedik incelemeye geldim nasıl birşey bunlar diye de iğrendim amk