88 doğumlu kadın 32 yaşına geldiğinde evlenme şansını yakalıyor ve dünyanın en mutlu kadını olması gerekirken biraz üzgün gibi. Sonuçta bu onun ilk evliliği ve tek istediği şey kalın ve büyük bir sik. Arabada düğüne gitmek için sabırsızlıkla bekleyen adam fazla bekletildiği için sinirlenir. Yakın arkadaşına içeriye gidip yeni karısına acele etmesini söylemesini rica ediyor.

Çocuk üzerine düşen görevi yerine getirerek içeri gittiğinde hatunu uygunsuz bir şekilde buluyor ve ona kocasının dışarıda beklediğini söylüyor. Kadının bir tık yüzü düşmüş ve somurtmaya başlamış. “Ben bir hata mı ettim sence?” diyerek adama soru yöneltiyor. Zavallı eleman ise bu durumu kocasıyla konuşması gerektiğini söyleyerek tam çıkacağı sırada ondan yardım istiyor. Aynanın karşısında “Ben çekici bir kadın mıyım?” diye bir soru daha yöneltiyor.

Kız arkadaşlarının arasında en seksi olanı sensin diyerek cevap veren adamın kravatına yapışan koca memeli sürtük erkek arkadaşından şikayetçi. Eskisi kadar ilgilenmediğini söylüyor ve sürekli şikayet ediyor. Kankasını savunmaya çalışan erkek bu kadının cazibesi karşısında biraz zor durumda kalarak en nihayetinde penisi çıkartarak ağzına dayıyor. Dışarıda bekleyen enayi çocuğun yeni karısının hem amını hem götünü delerek kızı tatmin ediyor ve hatun bu mutluluktan sonra çocukla evlenmekten vazgeçiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.