Gece beni uyku tutmayınca alt kata inip televizyon bakmaya karar vermiştim. Ablamın odasının önünden geçerken içeriden bir takım sesler duydum. Neler olduğunu çok merak edip kapıyı gizlice araladım. Altında ne var ne yok çıkarmış yatağına uzanmıştı. Gözlerini kapatmış neler hayal ediyor bilmiyorum fakat eliyle kendini okşuyordu. Hemen telefonun kamerasını açıp olan biteni kaydetmeye başladım. Daha sonra banyoya girdiğimde bana malzeme çıkacağını düşündüm.

Kendisini o kadar kaptırmış ki beni duyacağı yoktu, buna güvenerek sessizce içeriye girdim ve yatağın yanına geldim. Yakından izlemesi çok daha keyifliydi, herhalde işi biraz fazla abartıp çok yaklaştım. Birden gözlerini açıp beni yanında görünce çekindi ve vajinasını eliyle kapattı. Neden odasına girdiğimi sordu, ona çok güzel göründüğünü ve devam etmesi gerektiğini söyledim.

Bende dalgayı çıkarıp çekmeye başladım, benim mastürbasyon yaptığımı görünce rahatladı ve devam etmeye başladı. Oda beni izledikçe azıyordu bunun farkındaydım, daha sonra sakso çekmeye ikna ettim. İlk günü böyle kapattık fakat gece gözüme uyku girmedi. Yaşadığımız şey o kadar güzeldi ki anlatamam, ertesi gün ona çakmak için elimden geleni yaptım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Thezapc 2 sene ago

    Film başında hatunun ismi yazmıyor admin bey rica etsem isim verebilir misiniz?

  • Alptuğ 1 sene ago

    Alt yazıkı olsa daha iyi olur