Gece evde arkadaşlarla parti yapmak, eğlenmek ve stres atmak için harika bir fikir değil mi? Ancak bazen, eğlenceyi abartabilirsiniz ve kendinizi kontrol edemeyebilirsiniz. İşte benim hikayem de tam olarak böyle başlıyor. 5-6 yakın arkadaş, hafta sonu gecesi benim evde buluştuk. Herkes bol miktarda içip, müzik dinledi ve dans etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise herkes yorgunluktan bir köşede sızıp kalmıştı.

Sabah olduğunda, gözlerimi yavaşça açtım. Oda oldukça sessizdi ve herkes uyuyordu. Gözlerim odada dolaşırken, arkadaşlarımın biri yerde diğeri koltukta uyuyordu. Arkadaşımın sevgilisi de yerde yatıyordu. Birkaç dakika sessizce oturduktan sonra, arkadaşımın sevgilisi de uyanmaya başladı ve sessizce sohbet ettik. Konuşacak çok şeyler vardı fakat tam olarak ilgilendiğim bu değildi. Yerde kısacık elbiseyle yatan kızın altını görmek beni azdırmıştı. Hatunla sohbet ederken bir gözümle arkadaşıma bakıyordum, malak gibi sızıp kalmış top patlasa duymayacak haldeydi. Kıza para teklif edip benimle sikişir misin dedim. Kızın tavırları orospu olduğunu işaret ediyordu.

Böyle bir parti sonrası kim seks yapmak istemez ki? Hemde üzerine para alacak. Karı teklifi kabul edince yerimizden kalkıp içeriye odaya gitmeye bile zahmet etmedik. Hatunun ağzına verip güzelce yalattım ve olduğumuz yerde domalttım. Elbisesi kısacık olduğu için sıyırmak benim için çok kolaydı. Karpuz gibi götüne sokup kaymaya başladım. Artık kaç dakika kaç posta attım bilmiyorum fakat sonlara doğru millet gözünü açmaya başladı. Bizi sikişirken görünce millet çıplık attı, bu seslere uyanan arkadaşım şok geçirdi. Kız arkadaşını siktiğimi görünce çok sinirlendi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.