Hatunla buluşmak için arabanın anahtarını kaptığım gibi dışarı çıkacaktım. Bu sırada annemi çamaşırları yıkarken görünce ona selam vermek istedim. Annemle selamlaştıktan sonra anneannemlerin bize geleceğini söyledi. Bir kaç gün salonda ki koltukta yatmam gerektiğini de söyleyince iyice canım sıkılmıştı. Neyse artık bir kaç gün idare ederiz diyerek evden çıktım.

Akşam eve geldiğimde misafirlerimiz gelmişti ve oturup onlarla sohbet ettim. Ertesi gün dedem ve anneannem beni o kadar bunaltmıştı ki artık onlardan kurtulmak istiyordum. Dedem sürekli siyaset yapıyor, babaannem ise sürekli geri kafalılıklarıyla beni bunaltıyordu. Bende bu konuyu annemle konuştum fakat 1-2 gün daha sabret dedi. Neyse buna da tamam diyerek içeriye gittim ve yattım. Gece olunca canım çok sıkıldı ve ne yapsam diye düşündüm.

Annemin odasına gitmeyi kafama koydum ve sessizce odasına girdim. Eğer uyanırsa söyleyeceğim yalan “koltukta sırtım ağrıyor” idi. Bu yüzden için rahattı ve yanına uzanarak yattım. Üstünde geceliği vardı ve altı nasıl diye bakmak istedim. Yorganı kaldırarak etek kısmını sıyırdım ve kalçasına bakarak çavuşu tokatlamak istedim. Bu sırada kendimi o kadar kaptırmışım ki, kalçalarını ellerken annem birden uyandı. Beni arkasında görünce çok kızdı ama bir kere sokmama izin verdi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.