Çapkın modunda takılan eleman fransadaki arkadaşının yanına tatile geliyor. Dil bilmediği için kızlarla muhabbete girmekte zorlanıyor. Bu konuda beyaz saçlı yaşlı arkadaşı yardımcı oluyor. Birlikte bütün gün sokaklarda gezip yatağa atabilecekleri kız arıyorlar. Yeri geliyor telefon numarası alıyorlar, kimisi tokat atıp kovalıyor derken akşam ediyorlar. Karşıdan karşıya geçen dar deri tayt giyen bir hatun denk geliyor.

Peşinden koşup çevirip tanışıyorlar ve otele götürmek için kıçlarını yırtıyorlar. Karı direk otele gelmiyor fakat akşam gece kulubünde takılabiliriz diyor. Pariste büyük ünlü bir night cluba gidip takılmaya başlıyorlar. Bizim hızlı adam ise direk icraata geçmek istiyor. Alt katta sakin bir oda bulunca karıyı oraya götürüyor. Önce önden sonra arka delikten ağlatana kadar sikiyor. İşi bittiğinde ise arkadaşımı görmem lazım diyerek hemen kaçıyor ve kalabalığın arasına giriyor.

Bizim yaşlı herifte az değildir, kırmızı elbiseli su gibi hatunla kucak dansı yapmaktadır. Hızlı eleman geldiği gibi amcanın tavladığı karıyı da alıp alt kata götürüyor. Diğer karıya ne yaptıysa bunada aynı şekilde vurmaya başlıyor. İlk vajinadan tatlı tatlı devam ediyor sonra anüsten sokup köklüyor. Adamda nasıl bir yarak varsa bir gecede iki farklı kaşarı düzüyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment