Uzun zamandır fazla harçlık alabilmek için uğraşıyordum fakat bir türlü istediğim sonucu elde edemiyordum. Tam ümidimi kaybetmişken annemle evlenen üvey babamın bana olan ilgisini fark ettim. İlk başta sadece ufak çaplı hediyelerle işe başladım ama ona karşı beslediğim hisler giderek büyüyor ve daha fazlasını istiyordum. Bir gün cesaretimi toplayıp ona yakınlaştım ve onu baştan çıkarmak için her şeyimi ortaya koydum. Birkaç hafta boyunca onunla flört edip, nazik sözler söyleyerek ve güzel şeyler yaparak onun dikkatini çekmeyi başardım. Sonunda beni arzuladığını anladım. Annem evde yokken yalnız kaldığımızda, onunla bir kaç kez yatağa girdim. Benim gibi balık etli fiziğe sahip hatunlara bayıldığını çok iyi biliyorum. Herif beni sikerken kendisini kaybediyor.

Şimdi her ne kadar vicdanım rahatsız olsa da her ay düzenli olarak fazla harçlık almaktayım. Üvey babamın bana olan ilgisi ise giderek artıyor ve ilişkimiz daha da yoğunlaşıyor. Ancak bu durum beni mutlu etmiyor ve içimde büyük bir suçluluk duygusu var. Annemi benimle aldatması çok yanlış bir davranış ve onunla yaşadığımız bu ilişkinin bir sonu olması gerekiyor. Tabi para tatlı geldiği için yaptığımın doğru olmadığını bilsemde sonuna kadar devam ediyorum. Bu fikir aklına nereden geldi diye soracak olursanız izlediğim brazzers filmlerinden diyebilirim.

Son zamanlarda ise üvey babam kendisini bu ilişkiden geri çekmeye başladı. Eskisi kadar cesaret dolu değil, sürekli yakalanacağız artık bitsin deyip duruyor. Bende arkadaşlarımla konsere gideceğim için paraya ihtiyacım var. Mecburen üvey babama asılmak zorundayım, onu mutfakta sıkıştırıp sikini ağzıma almayı denedim. Bu sırada duştan çıkan annem mutfağa gelince az kalsın bizi yakalıyordu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.