Eve geldiğinde girişteki ayakkabılığın orada “Geç kalırım” yazılı bir kağıt bularak direk mutfağa yönelen asyalı kadın masanın üzerindeki bir kaç parça bardak vs alıp onları yıkamaya başlıyor. Bulaşıkları yıkadığı sırada birisi onu dışarıda gözetliyor. Üst kata çıkarak üzerini çıkarttığında bu kişi içeriye sessizce girerek yatak odasına yöneliyor.

Kadın eteğinin fermuarını arkadan açıp çıkarttığı sırada ona arkadan sarılarak ağzını sıkıca kapatıyor. Bağırıp telaşlanmaması için sakince bırakıyor ve kendisine çevirerek yabancı biri olmadığını gösteriyor. Üzerindeki beyaz gömleğin düğmelerini açmakla uğraşmak istemeyen adam sert bir şekilde yırtarak çıkartıyor. Kadını ittirerek yatağa atıyor ve üzerine çıkarak öpmeye başlıyor.

Bir hamlede kendisine çekerek eldivenlerini çıkartıyor ve iç çamaşırını kenarıya çekerek dillemeye başlıyor. Çok ses çıkartan doğulu kadının ağzına diğer eldivenini sokuyor. Daha önce am görmemiş gibi yalıyor ve tükürüklüyor. Sikini tek seferde sokarak genişlemesini beklemeden köklemeye başlıyor. Kendinden geçen kadın daha hızlı daha sert kökle diyerek inliyor. Pompaladığı sırada memeleri tokatlayan adam, kızı kucaklayarak ayakta sikiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments