Okuldan eve geldiğimde canım epey sıkkındı. Kötü bir gün geçirmiştim ve eve döndüğümde evde kimse yok zannettim. Odama doğru giderken, annemin odasından fotoğraf sesleri geldi ve hemen oraya doğru yöneldim. Üzerinde elbise vardı ve çok seksi görünüyordu. Ona seslenmekten ziyade, bir süre onu izledikten sonra odama geldim ve gördüklerimi hayal ederek çavuşu tokatlamaya başladım. Sonradan aklım başıma geldi ve neden fotoğraflarını çekmedim diyerek kendime sinirlendim.

Ertesi gün olduğunda, yine eve geldim ve annemi fotoğraf çekerken gördüm. Bu kez aklım başıma gelmişti ve seksi bir kaç pozunu çektim ve akşam olmasını bekledim. Gece olunca çavuşu tokatlayarak yattım uyudum. Bir sonra ki gün ise, annemin fotoğraflarını ben çekecektim. Sosyal medyaya koyacağı fotoğrafları çekmek, hem benim hemde annemin işine geleceği kesindi bu yüzden yüzlerce fotoğrafını çektim.

Bu şekilde ilerleyerek sonunda annemi soyundurmayı başardım ve cinsel fotoğraflarını çekerek onu erotik modelim yaptım. Ardından onun fotoğraflarını pazarlayarak para kazandığıma ikna ederek yola getirmeye çalışıyordum. Onu sikmeye adım adım yaklaşıyordum fakat ikna etmem için biraz daha çabalamam gerekiyordu.

Bölüm 2: Resim satışından gelen parayı gören annem video çekelim dedi

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments