Evlilik yıl dönümlerinde ilk defa anal seks deneyecek çiftin bunu özel olmasını ister. Otele gelip romantik vakit geçireceklerdir fakat patron kocasını acilen işe çağırır. Yatakta yarı çıplak halde kalan kadın eşi gidince otel görevlisiyle işi pişirecektir.

Salak bir adamla evli olduğu için zaman zaman mutsuz hissetsede sevdiği için sesini çıkarmamaktadır. Evlenip birliktelik yaşadıklarından beri ters ilişki hiç yapmamışlardır. Bunu farklı bir ortamda gerçekleştirmek isterler. Cimri herif ucuz yollu pavyon gibi bir otel odası kiralar. Eşini buraya getirir ve her şeyin çok güzel olacağını söyleyip durur. Oda servisini arayıp “Bir şişe şampanya gönderin, en ucuzundan olsun.” diyerek karakterini az çok belli eder.

Kocası telefonla görüşmek için çıkınca otel görevlisine siktirdi
Kaşar kadın yıl dönümünde kocasını aldatıyor

Hemen arkasından işe girişecekleri vakit telefonu çalar, lanet olası patronu gene zır zır aramaktadır. Acil bir durum olduğunu ve hemen şirkete gelmesi gerektiğini söyler. Görüşmeyi sonlandırdığında ise karısı ona iki seçenek sunacaktır. “Patronunu mu yoksa karınımı tercih edeceksin?” diye sorar, salak herifte işi tercih edecektir. Kapının önüne çıkıp tekrardan telefon görüşmesi gerçekleştirir. Bu sırada otel görevlisi sipariş edilen şampanyayı getirecektir. İçeriye girdiğinde göt deliğine anal plug takılı olan karıyı görünce şok olur. Hatun ilk başta üstünü başını örtmeye çalışsada amcığı çok sulanmıştır, kocası onu bırakıp gidince fırsatı kaçırır. Anal seksi başkasıyla deneyecektir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments