Okulun voleybol takımında oynayan kız idman sonrası soyunma odasında egzersiz yapar. Beden eğitimi öğretmeni yanına gelip birlikte egzersiz yapabileceklerini söyler. Maçı yeni bitirmiş voleybol oyuncusu azgınlıktan ölmektedir. Spor hocasına önce evli olup olmadığını sorar sonrasında ise niyetini bozacaktır.

Evli spor hocası kız öğrencisine soyunma odasında sarkıyor
Öğrencisiyle yalnız kalan beden öğretmeni sapık çıktı

Burada tamamen kızı suçlamak biraz yanlış olacaktır, zaten maç bitmişken öğretmen neden gelip bire bir ders yapmak ister ki? Sporcu olmasından dolayı kızın fiziği etine dolgundur. Bu tarz genç öğrencileriyle fanteziler kuran hoca onu bir süredir gözüne kestirmektedir. Bayanların giyinme odasına geldiğinde eliyle gözünü kapatarak namuslu ayaklarına yatar, işin aslının ne olduğunu az sonra göreceğiz.

Beden öğretmeni soyunma odasında öğrencisiyle yalnız kalınca

Antrenman sonrası yorgun hatun öğretmeninin bu teklifine katılmak istemez, bir an evvel üzerini değiştirip evine gitmek istemektedir. Fakat kendi kendine triplere giren beden hocasının gerçekte ne istediğini anlar. Eliyle alt takımlara dokunduğunda kalkık olduğunu fark eder. Erkek arkadaşsızlıktan yanan amını evli adamın önüne koyacaktır. Bay D soyunma odasında dolaplara dayadığı orospuyla fanteziler yapacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment