Kirada oturan çiftimiz kredi çekip kendi evini satın alıyor. Eşyaların taşınması için amele tutuyorlar. Evli kadın taşımacıyla ilişkiye girip kocasını aldatıyor. Eşi evdeyken nasıl bir cesarettir ki başka erkekle kırıştırıyor diyebilirsiniz. Yokluk başına vuran kadının gözü yaraktan başka bir şey görmüyor. Okumayı seven izleyicilerimiz için birazcık daha detaya inelim.

Yeni satın aldıkları ev çok uzakta olmadığı için çiftimiz eşyaları kendisi taşıyor. Yardımda bulunması içinde birini buluyorlar. Kadının kocası biraz kaba birisidir. Ameleye dikkatli taşıması konusunda uyarıda bulunurken çok sert tavır sergiler. Kadın bu duruma üzülür çünkü kocasından yana zaten yüzü gülmez, üstüne herifin böyle saygısız tavırları hatunun eşinden soğumasına sebep olmaktadır. Şapka takan sevimli taşımacı adamla kaçamak yapma fikri kulağa çok hoş gelir.

Cesaretini toplayıp yeni evlerinde eşini ilk dakikada aldatır. Sonunda adamın alt kata inmesiyle birlikte taşımacı hemen kolinin içine girip saklanır. Karısını çıplak halde gören adam neler olduğunu sorar. Sıcak olduğu için terleyen bayanın yüzünde döller vardır. Çok geçmeden diğer sikicinin saklandığı koli yırtılır ve yakalanırlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.