28 yaşındaki evli kadın ve hayatının en heyecan verici dönemlerinden birini yaşıyordu. Ancak günden güne içine attığı mutsuzluğunu eşine karşı gizliyordu. Her sabah kocası işe giderken, evde tek başına kalıyordu. Bu sessizlik, onu yavaş yavaş tüketiyordu. Kendisini yalnız hissediyor ve hayatından bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyordu. Belki de bu yüzden sık sık bir dalgınlık hissiyle boğuşuyordu.

Günler geçtikçe kendini bir başkasına yakın hissetmek istedi ve başka bir adamla tanıştı. İlk başta sadece arkadaş gibi göründükleri bir ilişki başladı. Ama zamanla, bu ilişki sınırlarını aştı. Kadın, kocasını aldattığının farkındaydı ve bunun ona zarar verebileceğini biliyordu. Ancak, o an için, kendisini yaşadığı heyecan ve cinsel tatminsizlikten kurtulmuş hissediyordu. Pişmanlık yerine, kendisini haz alırken buluyordu.

Her bir buluşmada, kadın için zaman duruyor gibiydi. Özgürlüğünü, tutkuyu ve kendini gerçekleştirmeyi tatmin edici bir şekilde yaşıyordu. Kocasının cinsel yetersizlikleri, bu yasak ilişkideki payını alıyordu. Kocasını boynuzladığı adamın yanına giderken kişisel temizliğine önem veriyordu. Yabancı herife güzel görünmek için seksi iç çamaşırları bile satın almıştı. Kocasından görmediği cinsel tutkuları bu koca sikli adamla yaşıyordu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.